MarketHazır.com Eticaret Sistemleri Projeİşleri Hakkında | eticaret paketleri, eticaret sitesi, eticaret sitesi kurmak, e-ticaret sistemi, izmir eticaret, b2b, b2c izmir, entegre, entegrasyon, netsis entegrasyon, akınsofta entgrasyon,tahsilat sistemi, akınsofta uyumlu b2b sistemi, entegre, netsis bursa b2b, ticari program, entegre, entegre b2b, entegrekobi, idea soft uyumlu , kobi , e-ticaret Sistemi , izmir, b2b sistem,ucuz eticaret, kolay , netsis uyumlu, nebim, winner, logo uyulu, go, go plus, tiger, mikro, Kurumsal Satış, Saha Satış ve Takip Çözümü micro uyumlu, akinsoft uyumlu , akınsofta uyumlu

Türkiye ekonomisinde önemli bir yere sahip olan küçük ve orta ölçekli işletmelerin satış ve pazarlama alanında daha verimli yönetebilmesini desteklemek için varız. Bu vizyondan hareketle her zaman müşterilerimizin ihtiyaçlarını merkez alıp müşterilerimiz ile birlikte büyümeyi hedefliyoruz.

Hakkımızda

Bilişim Sektöründe 10 yıla yakın süredir faaliyet gösteren şirketimiz,

  • E ticaret sistemleri (B2C),
  • Kurumsal web teknolojileri,
  • Elektronik-hardware yazılım,
  • Masaüstü yazılımlar,
  • Kurumsal yazılımlar,
  • Bayi otomasyon sistemi (B2B)
gibi konularda müşterilerimize hizmet vermektedir.

Kurumsal Bakım Anlaşmaları ve Sunucu yönetimi konusundaki bilgi ve tecrübelerimiz, yazılım alanındaki başarılı projelerle bütünleşmiş ve tümleşik çözüm arayan bir çok tanınmış markaya hizmet verebilmemize imkan sağlamıştır.

İlk ürünümüz olan e-ticaret sistemini 2005 yılında piyasaya sunmuştur. Eticaret sisteminin bize kazandırdığı deneyimler ile B2B sistemini (KobiKolay) bünyesine katmış ve bütün bu çalışmalarda elde ettiğimiz ar-ge, deneyim, müşteri beklentileri ve güvenlik ihtiyaçları ile çok büyük bir projeyi paketleştirerek çok uygun satış imkanlarıyla müşterilerimizin hizmetine sunmuş bulunmaktadır.