MarketHazır.com Eticaret Sistemleri Gizlilik ve Güvenlik Politikası | eticaret paketleri, eticaret sitesi, eticaret sitesi kurmak, e-ticaret sistemi, izmir eticaret, b2b, b2c izmir, entegre, entegrasyon, netsis entegrasyon, akınsofta entgrasyon,tahsilat sistemi, akınsofta uyumlu b2b sistemi, entegre, netsis bursa b2b, ticari program, entegre, entegre b2b, entegrekobi, idea soft uyumlu , kobi , e-ticaret Sistemi , izmir, b2b sistem,ucuz eticaret, kolay , netsis uyumlu, nebim, winner, logo uyulu, go, go plus, tiger, mikro, Kurumsal Satış, Saha Satış ve Takip Çözümü micro uyumlu, akinsoft uyumlu , akınsofta uyumlu

MarketHazır B2C Sistemi

Kullanımı ve yönetimi kolay, Sanal Pos,tüm ödeme sistemleri ile entegre, gelişmiş yönetim sistemi, sürekli geliştirilen, güvenli ve hızlı altyapı, arama motoru dostu, Netsis, Mikro, Nebim, V3, Winer, Logo, Tiger, Tiger Plus , GO, GO plus ve Akınsoft muhasebe yazılımları ile entegre çalışan sistemimiz sizin için hazır.

Gizlilik ve Güvenlik Politikası

markethazir.com üzerinden yapacağınız tüm alışverişler ve ödeme şekilleri 128 bit SSL sertifakası ile korunmaktadır. Firmamız çalışanları dahil olmak üzere şifrelenmiş olan kredi kartı bilgilerine ulaşım mümkün değildir. Kredi kartı ve diğer ödeme şekilleri hiç bir kayıt altına alınmaksızın direkt banka ile ilişkilendirilmekte ve ulaşımı mümkün olmamaktadır. Bu şekilde dünyanın her yerinde kullanılan 128 bit SSL sertifakası ile rialli.com da konforlu ve güvenli alışveriş yapabilmektesiniz.

Aynı şekilde üye kayıdınızı tamamladığınızda, veritabanımızda bulunan Üye isim ve çeşitli bilgileri 3. şahıslar ile paylaşılmamaktadır.

* Mağazamızdaki ödeme sayfası ve kişisel bilgilerinizi girdiğiniz sayfalar SSL ile şifrelenmekte olup hiçbir bilgi biz ve 2.şahıslar tarafından görülmemektedir.Bu nedenle mağazamızdan gönül rahatlığı ile kredi kartı bilgilerinizi girip alışverişinizi yapabilirsiniz.

SSL Sertifikası Nedir? Güvenli alışveriş için SSL sertifikası denen şifreleme sistemi her e-ticaret sitesi için gereklidir ve zorunludur. Sitenin çalıştığı sunucuya kurulan bir şifreleme eklentisidir. Her banka müşterilerinin alışveriş yaparken güvenli ortama sahip olan sitelerden alışveriş yapmasını ister ve bu şartlara sahip olmayan sitelere kartını kullandırmaz. Bu sayede alışverişinizin kişisel bilgileri ve ödeme bilgilerini girdiğiniz kısımda, tüm bilgileriniz günümüz teknolojisiyle kırılması güç bir şekilde şifrelenecek ve site ile sizin bilgisayarınız arasında alışveriş bitene kadar yabancıların çözemeyeceği bir şekilde bilgi akışı olacaktır.

SSL Nasıl Anlaşılır? Mağazamızda ki SSL sertifikasının çalışıp çalışmadığını ödeme sayfasına geldiğinizde kolaylıkla anlayabilirsiniz.İlk ana sayfa ve ürünlerin detaylarının bulunduğu sayfalarda tarayıcının başlangıcı(http://) şeklindedir.Fakat ödeme sayfasına geldiğinizde tarayıcınızdaki (http://) karakterine (s)eklentisi gelir ve tarayıcının başlangıcı (https://) şeklini alır.Bu da bu sayfanın SSL ile korunduğu anlamındadır.