MarketHazır.com Eticaret Sistemleri Sipariş Yönetimi | eticaret paketleri, eticaret sitesi, eticaret sitesi kurmak, e-ticaret sistemi, izmir eticaret, b2b, b2c izmir, entegre, entegrasyon, netsis entegrasyon, akınsofta entgrasyon,tahsilat sistemi, akınsofta uyumlu b2b sistemi, entegre, netsis bursa b2b, ticari program, entegre, entegre b2b, entegrekobi, idea soft uyumlu , kobi , e-ticaret Sistemi , izmir, b2b sistem,ucuz eticaret, kolay , netsis uyumlu, nebim, winner, logo uyulu, go, go plus, tiger, mikro, Kurumsal Satış, Saha Satış ve Takip Çözümü micro uyumlu, akinsoft uyumlu , akınsofta uyumlu

Sipariş Yönetimi

Bayi veya müşteri temsilcileri tarafından siparişler oluşturulmaktadır.
Bayi, bağlı olduğu grubun fiyat, iskonto değerleri ile sepetini oluşturur ve bu siparişler entegre muhasebe programınıza gönderilir.

KobiKolay Size Zaman ve Hız Kazandırır

Gelişmiş web tabanlı arayüzü ile siparişlerin kolay bir şekilde verilmesini sağlamaktadır. Sipariş sistemi indirim , depo ve müşteri grubu gibi bir çok özelliği desteklemektedir. Bayi veya müşteri temsilcileri tarafından siparişler oluşturulmaktadır. Önce sepet oluşturulur. Bayi bağlı olduğu grubun fiyat, iskonto değerleri ile sepetini oluşturur. Yetki verilen bayi grupları stoklarıda görebilir. Sepetini oluşturduktan sonra siparişe dönüştürebilir veya kayıt edip sonra devam edebilir. Sipariş sırasında yetki verilmiş ödeme tiplerinden birini kullanarak siparişini gönderir. Sistem yöneticisi tarafından siperiş kontrol edilip onaylanır. Eğer sipariş kontrolü ayarı yapılmamışsa, bayinin veya satış personelinin verdiği sipariş ticari programın sipariş kartına entegrasyonla gönderilir. Yönetici tarafından siparişleri listelinir iptal edilip veya düzenlenebilir. Sipariş durumlarının değişmesi e-mail olarak kullanıcıya otomatik bildirilir.

Hangi Muhasebe Programları

Netsis, Mikro, Logo, Tiger, Tiger Plus, Go, Go plus, AkınSoft, Link, ETA, SAP, Nebim V3, Winner vs. Tüm Muhasebe Programlarına Entegrasyon Yapılır.

Bilgi Güvenliği ve Doğruluğu

Yapılan Entegrasyonlarda tüm veriler gerektiğinde şifrelenerek aktarılır ve dataların güvenliği tarafımızca sağlanır.

Entegrasyon işlemlerinde muhasebe yazılımından okumanın yanısıra data yazma - güncelleme işlemleride gerçekleştirilir ve bu işlemlerin tümü verinin doğruluğu denetlendikten sonra işleme alınır, böylelikle bilgi kirliliğinin önüne geçilir.