MarketHazır.com Eticaret Sistemleri Rapor, İstatistik Yönetimi | eticaret paketleri, eticaret sitesi, eticaret sitesi kurmak, e-ticaret sistemi, izmir eticaret, b2b, b2c izmir, entegre, entegrasyon, netsis entegrasyon, akınsofta entgrasyon,tahsilat sistemi, akınsofta uyumlu b2b sistemi, entegre, netsis bursa b2b, ticari program, entegre, entegre b2b, entegrekobi, idea soft uyumlu , kobi , e-ticaret Sistemi , izmir, b2b sistem,ucuz eticaret, kolay , netsis uyumlu, nebim, winner, logo uyulu, go, go plus, tiger, mikro, Kurumsal Satış, Saha Satış ve Takip Çözümü micro uyumlu, akinsoft uyumlu , akınsofta uyumlu

Rapor, İstatistik Yönetimi

KobiKolay B2B üzerinden yapılan tüm işlemlerin takiplerini yapabildiğiniz gibi bu işlemler üzerinden sipariş raporları, cari hareket raporları , stok raporları gibi ticaretiniz için çok gerekli dökümlere ulaşabilir ve basılı çıktılarını alıp arşivleyebilirsiniz.

B2b Sistemi Üzerinde Gerçekleşen Tüm Hareketler için Raporlamalar

Firmalarınıza verdiğiniz kullanıcı adı ve şifre ile Sistem giriş yaptıkları andan itibaren b2b onları takibe alır ve gezdiği sayfaları görüntülediği ürünleri, incelediği ürün gruplarının kayıtlarını tutar ve bu kaylar duğrultusunda size satış ve pazarlamanızda kullanmak üzere raporlar oluşturu.

Satış Raporları

Sistem üzerinden gerçekleşen tüm satılara ait veriler cari, pazarlamacı gibi diğer bilgiler ile harmanlanarak size satış stratejisi geliştirmenize yardımcı olarak şekilde raporlanır.

Stok Durumu Analizi

En çok Satılan yada O ürüne ait satışların hangi dönemlere de artışa geçtiğinin istatistiki raporları siste tarafından kayda alınır. Böylelikle Sistem; tedarik ve Satın alma departmanınıza doğru ve başarılı alımlar yapmasında etkin raporlar sunar.

Pazarlama ve Satış Temsilcisi

B2B; Temsilcisi olduğu firmaların satış ve ödeme istatistiklerinin kayıda alınması sayesinde pazarlama ekibine onları daha doğru yönlendirecek raporlar sunar.