MarketHazır.com Eticaret Sistemleri Satış Temsilcisi Yönetimi | eticaret paketleri, eticaret sitesi, eticaret sitesi kurmak, e-ticaret sistemi, izmir eticaret, b2b, b2c izmir, entegre, entegrasyon, netsis entegrasyon, akınsofta entgrasyon,tahsilat sistemi, akınsofta uyumlu b2b sistemi, entegre, netsis bursa b2b, ticari program, entegre, entegre b2b, entegrekobi, idea soft uyumlu , kobi , e-ticaret Sistemi , izmir, b2b sistem,ucuz eticaret, kolay , netsis uyumlu, nebim, winner, logo uyulu, go, go plus, tiger, mikro, Kurumsal Satış, Saha Satış ve Takip Çözümü micro uyumlu, akinsoft uyumlu , akınsofta uyumlu

Satış Temsilcisi Sistemi

KobiKolay B2B pazarlamacılara sunduğu eşsiz özellik ve avantajlarla öne çıkmakta ve satış temsilcileri elini güçlendirmekte.

B2b Sisteminizde tanımlı pazarlama ekibiniz, temsilcisi olduğu bayileriniz için sipariş oluşturabilir,
gerçek stoklarını kontrol edebilir, siparişlerini takip edebilir ve bu işlemlerin tamamını internet bağlantısı olan heryerden yapabilir.

Pazarlama ve Satış Operasyonun En Önemli Parçasıdır.

Pazarlama ve satış operasyonun en önemli parçasıdır. Operasyonun başlangıcı satış, onun da başlangıcı pazarlamadır. Bu bilinçle hazırlanan modülümüz şirketinizin en önemli modülü olacaktır. Modülümüzün başlıca özellikleri aşağıda maddeler halinde verilmiştir.

Pazarlamacınızın Sorularına Cevap

Pazarlamacı, sistem üzerinden bir ürün ile ilgili stok durmuna anında ve güncel haliyle ulaşır. Pazarlamacı sistem üzerinden;
  • Ürün Stoklarda Var mı?
  • Ürün Hangi Depada Mevcut?
  • Ürünün Alış fiyatı nedir?
  • Ürün sokta mevcut değilse, alım yapıldımı?
  • Ürün stoklara nezaman gelir?
  • Ürün alımı irsaliyesi muhasebeye işlendimi?
  • Cari borcu nedir?
  • Cari faturalarını ödemişmi
  • Carinin risk limiti nedir?
  • Cari siparişi muhasebeye işlendimi?
sorularına ve daha fazlasına hızlı ve etkin bir biçimde ulaşabilir..

Pazarlamacılarınız Elini Güçlendirin!

Pazarlamacı online olarak, sistemde hazır bulunan güncel görsel ürünler ve detaylı bilgiler sayesinde ürün sunumunu kolaylıkla yapabilir.Ürünlerin görselleri sistem üzerinde otomatik olarak güncellendiği için her an doğru verilerle ve görsellerle müşterilerinizi ve üçüncü kişileri bilgilendirebilirsiniz.

Geçmişse Dönük Bilgilere Ulaşın

Pazarlamacılar,sahip oldukları müşterilerinin geçmişe dönük carileride olmak üzere,tüm bilgilerine eksiksiz ve net olarak ulaşabilir. Sistem üzerindeki güncel müşteri cari durumuna göre,pazarlamacı müşterisine mal verip vermeme gibi insiyatifni kullanabilir. Müşterinin mal alış trafğine göre pazarlama personeli,iskonto yapıp yapmama kararını almasına olanak sağlar

Online Kredi Kartı Tahsilatı Yapın

Bayi,sistemde, kendi borçlarını,alacağını ve siparişlerini inceleyip,ona göre hareket etme imkanına kavuşur.Dilerse bu bilgilerin çıktısını Pdf şeklinde alır ve matbulaştırıp,arşivleme şansını yakalar. Müşteri sistemde,borçlarını ve satış faturalarını gördüğü için hesabına online ödeme yapabilir.

Hangi Muhasebe Programları

Netsis, Mikro, Logo, Tiger, Tiger Plus, Go, Go plus, AkınSoft, Link, ETA, SAP, Nebim V3, Winner vs. Tüm Muhasebe Programlarına Entegrasyon Yapılır.

Hangi Mudüller Sistem Entegre

Muhasebenizdeki tüm veriler sisteme entegre edilebilir ancak çok kullanılan bazı modüller aşağıda yer almaktadır.
Parabirimleri, Ürün Kategorileri , Stok Özel Kodları, Markalar, Stok Birimleri, Stoklar, Fiyat Tipleri, Fiyatlar, Depolar, Stok Hareketleri, Resimler, Firmalari, Cariler, Cari Hesap Hareketleri Extreleri, Siparişleri , Plasiyerler, Stok Grupları, İskonto Planları, Cari İskontoları, Ödeme Hareketleri

Bilgi Güvenliği ve Doğruluğu

Yapılan Entegrasyonlarda tüm veriler gerektiğinde şifrelenerek aktarılır ve dataların güvenliği tarafımızca sağlanır.

Entegrasyon işlemlerinde muhasebe yazılımından okumanın yanısıra data yazma - güncelleme işlemleride gerçekleştirilir ve bu işlemlerin tümü verinin doğruluğu denetlendikten sonra işleme alınır, böylelikle bilgi kirliliğinin önüne geçilir.