MarketHazır.com Eticaret Sistemleri Muhasebe Entegrasyonları | eticaret paketleri, eticaret sitesi, eticaret sitesi kurmak, e-ticaret sistemi, izmir eticaret, b2b, b2c izmir, entegre, entegrasyon, netsis entegrasyon, akınsofta entgrasyon,tahsilat sistemi, akınsofta uyumlu b2b sistemi, entegre, netsis bursa b2b, ticari program, entegre, entegre b2b, entegrekobi, idea soft uyumlu , kobi , e-ticaret Sistemi , izmir, b2b sistem,ucuz eticaret, kolay , netsis uyumlu, nebim, winner, logo uyulu, go, go plus, tiger, mikro, Kurumsal Satış, Saha Satış ve Takip Çözümü micro uyumlu, akinsoft uyumlu , akınsofta uyumlu

Muhasebe Programları Entegrasyonu

Netsis, Mikro , Logo, Akınsoft, Nebim Winner ve Link Muhasebe Yazılımları ile entegrasyon yapılabilmektedir. Stoklar , cariler , plasiyer, pazarlama ekibi , iskonto tanımları, iskonto grupları, birimler, fiyat listeleri, depolar ve içerikleri b2b sistemine entegrasyon sayesinde aktarılmaktadır.

B2B Entegrasyonları Size Zaman ve Hız Kazandırır

Netsis, Mikro , Logo, Akınsoft, Nebim Winner ve Link gibi yazılımlar işletmelerin bazı özel ihtiyaçlarını karşılamaz ve bu noktada işletmeler 3. parti yazılımlara ihtiyaç duyarlar. İşletmelerin özel yazdırdığı 3. parti yada ek özellik yazılımları ile muhasebe programları arasında oluşturulması gereken iletişim bağına entegrasyon denir ve Stoklar , cariler , plasiyer, pazarlama ekibi , iskonto tanımları, iskonto grupları, birimler, fiyat listeleri, depolar gibi içerikleri entegrasyon vasıtasıyla dışarı aktarılabilir.

Hangi Muhasebe Programları

Netsis, Mikro, Logo, Tiger, Tiger Plus, Go, Go plus, AkınSoft, Link, ETA, SAP, Nebim V3, Winner vs. Tüm Muhasebe Programlarına Entegrasyon Yapılır.

Hangi Mudüller Sistem Entegre

Muhasebenizdeki tüm veriler sisteme entegre edilebilir ancak çok kullanılan bazı modüller aşağıda yer almaktadır.
Parabirimleri, Ürün Kategorileri , Stok Özel Kodları, Markalar, Stok Birimleri, Stoklar, Fiyat Tipleri, Fiyatlar, Depolar, Stok Hareketleri, Resimler, Firmalari, Cariler, Cari Hesap Hareketleri Extreleri, Siparişleri , Plasiyerler, Stok Grupları, İskonto Planları, Cari İskontoları, Ödeme Hareketleri

Bilgi Güvenliği ve Doğruluğu

Yapılan Entegrasyonlarda tüm veriler gerektiğinde şifrelenerek aktarılır ve dataların güvenliği tarafımızca sağlanır.

Entegrasyon işlemlerinde muhasebe yazılımından okumanın yanısıra data yazma - güncelleme işlemleride gerçekleştirilir ve bu işlemlerin tümü verinin doğruluğu denetlendikten sonra işleme alınır, böylelikle bilgi kirliliğinin önüne geçilir.