MarketHazır.com Eticaret Sistemleri İskonto Yönetimi | eticaret paketleri, eticaret sitesi, eticaret sitesi kurmak, e-ticaret sistemi, izmir eticaret, b2b, b2c izmir, entegre, entegrasyon, netsis entegrasyon, akınsofta entgrasyon,tahsilat sistemi, akınsofta uyumlu b2b sistemi, entegre, netsis bursa b2b, ticari program, entegre, entegre b2b, entegrekobi, idea soft uyumlu , kobi , e-ticaret Sistemi , izmir, b2b sistem,ucuz eticaret, kolay , netsis uyumlu, nebim, winner, logo uyulu, go, go plus, tiger, mikro, Kurumsal Satış, Saha Satış ve Takip Çözümü micro uyumlu, akinsoft uyumlu , akınsofta uyumlu

İskonto - Kampanya Yönetimi

Mevcut Ticaretini; Cariler , stok grupları, fiyat listeleri, karlar, iskontolar, kampanyalar vs. olmak üzere ele alarak sistemi tam entegre bir şekilde kuruyoruz. böylelikle sistem üzerinden ticaretinizi eksiksiksiz olarak devamlılığını sağlıyoruz.

Cari, Stok, Stok Grubu, Ödeme Yöntemlerine Göre İskonto Yönetimi

Gerçek ticaretinizde bayilerinize sunduğunuz iskonto sistemlerini B2b sisteminde de uygulayabilmeniz için;
Cari İskontosu : Her cariye özel tanımlanabilen iskonto uygulaması ile sizin için önemli müşterinizi diğerlerinden ayırma şansınız olacak.
Ürün İskontosu : Ürüne özel veya Ürün grubuna özel iskonto tanımlayabilirsiniz.
Ödeme İskontosu : Siparişte seçilen ödeme seçeneğinize iskonto tanımı yapabilir böylece Peşin ödemeler ve vadeli ödemeler arasında bir fark oluşturabileceksiniz.

Kampanya Yönetimi

Bayilerinize daha kompleks koşullarla farklı farklı kampanyalar oluşturabilirsiniz. Örneğin; aynı üründen 10 adet satın alana iskonto tanımlayabilirsiniz yada belirlenen tarihler arası özel iskonto tanımlayabilirsiniz.

İskonto Sistemleri

Her İşletmenin kendine özel ticari kurgusu vardır ve bu kurgu doğrultusunda toptan, perakende satış uygulaması yapar ve toptan satışlarda perakende fiyatlarına nazaran stoklarda iskontolar uygular.
2007 den beri edindiğimiz tecrübelerimize göre bizde b2b sistemimize çeşitli ve gelişmiş iskonto sistemleri ekledik. Bunların başlıcaları: Cari iskonto, stok iskontosu, markaya özel iskonto , ürün grubu iskontosu, cari ürün grubu iskontosu, ödeme iskontosu, ödeme metodu iskontosu, belirli zaman aralığında iskonto vs.