MarketHazır.com Eticaret Sistemleri E-Ödeme - Tahsilat | eticaret paketleri, eticaret sitesi, eticaret sitesi kurmak, e-ticaret sistemi, izmir eticaret, b2b, b2c izmir, entegre, entegrasyon, netsis entegrasyon, akınsofta entgrasyon,tahsilat sistemi, akınsofta uyumlu b2b sistemi, entegre, netsis bursa b2b, ticari program, entegre, entegre b2b, entegrekobi, idea soft uyumlu , kobi , e-ticaret Sistemi , izmir, b2b sistem,ucuz eticaret, kolay , netsis uyumlu, nebim, winner, logo uyulu, go, go plus, tiger, mikro, Kurumsal Satış, Saha Satış ve Takip Çözümü micro uyumlu, akinsoft uyumlu , akınsofta uyumlu

E-Ödeme - Tahsilat

İnternet üzerinden, Sanal (elektronik) Pos ve diğer tüm ödeme sistemleri ile entegre, gelişmiş yönetim sistemli, fatura son ödeme tarihi vade süresi takipli ,Netsis, Mikro, Nebim, V3, Winer, Logo, Tiger, Tiger Plus , GO, GO plus ve Akınsoft muhasebe yazılımları ile entegre çalışan e-Ödeme - e-Tahsilar sistemidir.

KobiKolay’da tüm ödeme seçenekleri mevcuttur.

KobiKolay yazılımı tüm ödeme seçeneklerini desteklemektedir. Kredi kartı ile ödemelerde taksitli satışlar yapabilir, satışlarda vade farkı uygulayabilir ya da peşinfiyatına vade farksız taksit seçenekleri oluşturabilirsiniz.
Kredi kartı ile ödeme (SSL güvencesi), Mobil ödeme, Mail order ile ödeme, Kapıda ödeme, Banka havalesi.

PayU Entegrasyonu

KobiKolay E-tahsilat ile PayU sanal pos entegrasyonu yapılmıştır. Bu şekilde bayi veya müşterileriniz hızlıca bakiye ve borçlarını ödeyebilmektedir. PayU Türkiye ile tek bir sözleşme ve entegrasyonla 7 bankanın (Bonus, World, Axess, CardFinans, Maximum, AsyaCard ve Paraf) sanal POS’una kolayca sahip olabilirsiniz.
Taksit Fırsatı ile Satışlarınızı Katlayın! PayU ile çalıştığınızda farklı kredi kartı bağlılık programlarına (Bonus, World, Axess, Maximum, Card Finans, AsyaCard ve Paraf) dahil müşterilerinize taksit fırsatı sunabilirsiniz.