MarketHazır.com Eticaret Sistemleri Genel Bakış | eticaret paketleri, eticaret sitesi, eticaret sitesi kurmak, e-ticaret sistemi, izmir eticaret, b2b, b2c izmir, entegre, entegrasyon, netsis entegrasyon, akınsofta entgrasyon,tahsilat sistemi, akınsofta uyumlu b2b sistemi, entegre, netsis bursa b2b, ticari program, entegre, entegre b2b, entegrekobi, idea soft uyumlu , kobi , e-ticaret Sistemi , izmir, b2b sistem,ucuz eticaret, kolay , netsis uyumlu, nebim, winner, logo uyulu, go, go plus, tiger, mikro, Kurumsal Satış, Saha Satış ve Takip Çözümü micro uyumlu, akinsoft uyumlu , akınsofta uyumlu

Markethazır E-ticaret Sistemi

Kullanımı ve yönetimi kolay, Sanal Pos,tüm ödeme sistemleri ile entegre, gelişmiş yönetim sistemi, sürekli geliştirilen, güvenli ve hızlı altyapı, arama motoru dostu, Netsis, Mikro, Nebim, V3, Winer, Logo, Tiger, Tiger Plus , GO, GO plus ve Akınsoft muhasebe yazılımları ile entegre çalışan sistemimiz sizin için hazır.

Türkiyenin En Gelişmiş E-ticaret Platformu

Katalog Yönetimi

Ürünleriniz ve ürünlerinizi kategori bazında ayırarak müşterilerinizin ürünlere ulaşmasını kolaylaştırabilirsiniz. Kategori yönetimini kullanarak yapabilecekleriniz; Sınırsız kategori yaratma, Kategorilere ait sınırsız alt kategori yaratma

Katalog yönetimi hakkında daha fazla bilgi

Sipariş Oluşturma, Yönetim

Bayi veya müşteri temsilcileri tarafından siparişler oluşturulmaktadır. Bayi, bağlı olduğu grubun fiyat, iskonto değerleri ile sepetini oluşturur ve bu siparişler entegre muhasebe programınıza gönderilir.

Sipariş modülü ve entegrasyonu ile bilmeniz gerekenler

ERP Entegrasyon

Netsis, Mikro , Logo, Akınsoft, Nebim Winner ve Link Muhasebe Yazılımları ile entegrasyon yapılabilmektedir. Stoklar , cariler , plasiyer, pazarlama ekibi , iskonto tanımları, iskonto grupları, birimler, fiyat listeleri, depolar ve içerikleri b2c sistemine entegrasyon sayesinde aktarılmaktadır.

Muhasebe entegrasyonu ve fazlası

E-Ödeme ve Tahsilat Sistemi

SanalPos kullanarak Kredi kartı, Havale , Çek , paypal, Payu, ipara, gibi ödeme yöntemlerini kullanarak carilerinizden, bayilerinizden ödeme alabilir ve bunları b2b sayesinde muhasebe programınıza otomatik işleyebilirsiniz.

E-Ödeme , tahsilat sistemleri hakkında

İskonto Sistemi

Mevcut Ticaretini; Cariler , stok grupları, fiyat listeleri, karlar, iskontolar, kampanyalar vs. olmak üzere ele alarak sistemi tam entegre bir şekilde kuruyoruz. böylelikle sistem üzerinden ticaretinizi eksiksiksiz olarak devamlılığını sağlıyoruz.

Cari, Satır, satır altı iskontolar ve fazlası

Rapor, İstatistik Yönetimi

Markethazır E-ticaret üzerinden yapılan tüm işlemlerin takiplerini yapabildiğiniz gibi bu işlemler üzerinden sipariş raporları, cari hareket raporları , stok raporları gibi ticaretiniz için çok gerekli dökümlere ulaşabilir ve basılı çıktılarını alıp arşivleyebilirsiniz.

Rapor ve istatistik izleme ve yönetimi

Kampanya Yönetimi

Bayilerinize daha kompleks koşullarla farklı farklı kampanyalar oluşturabilirsiniz. Örneğin; aynı üründen 10 adet satın alana iskonto tanımlayabilirsiniz yada belirlenen tarihler arası özel iskonto tanımlayabilirsiniz.

Kampanyalar hakkında daha fazla bilgi

Pazarlama Yönetimi

Markethazır E-ticaret ( B2c ) Sisteminizde tanımlı pazarlama ekibiniz, eşleşmiş bayileriniz için sipariş oluşturabilir, gerçek stoklarını kontrol edebilir, siparişlerini takip edebilir ve bu işlemlerin tamamını internet bağlantısı olan heryerden yapabilir.

Pazarlama ekibinizin yeni gücü