MarketHazır.com Eticaret Sistemleri Muhasebe Entegrasyonları | eticaret paketleri, eticaret sitesi, eticaret sitesi kurmak, e-ticaret sistemi, izmir eticaret, b2b, b2c izmir, entegre, entegrasyon, netsis entegrasyon, akınsofta entgrasyon,tahsilat sistemi, akınsofta uyumlu b2b sistemi, entegre, netsis bursa b2b, ticari program, entegre, entegre b2b, entegrekobi, idea soft uyumlu , kobi , e-ticaret Sistemi , izmir, b2b sistem,ucuz eticaret, kolay , netsis uyumlu, nebim, winner, logo uyulu, go, go plus, tiger, mikro, Kurumsal Satış, Saha Satış ve Takip Çözümü micro uyumlu, akinsoft uyumlu , akınsofta uyumlu

Kobikolay Tahsilat - e-Ödeme Sistemi

Netsis, Mikro , Logo, Akınsoft, Nebim Winner ve Link gibi yazılımlar işletmelerin bazı özel ihtiyaçlarını karşılamaz ve bu noktada işletmeler 3. parti yazılımlara ihtiyaç duyarlar. İşletmelerin özel yazdırdığı 3. parti yada ek özellik yazılımları ile muhasebe programları arasında oluşturulması gereken iletişim bağına entegrasyon denir ve Stoklar , cariler , plasiyer, pazarlama ekibi , iskonto tanımları, iskonto grupları, birimler, fiyat listeleri, depolar gibi içerikleri entegrasyon vasıtasıyla dışarı aktarılabilir.

Bize Ulaşın: 0850 885 01 16

Genel Bakış

Hangi Muhasebe Programları

Netsis, Mikro, Logo, Tiger, Tiger Plus, Go, Go plus, AkınSoft, Link, ETA, SAP, Nebim V3, Winner vs. Tüm Muhasebe Programlarına Entegrasyon Yapılır.

BİLGİ GÜVENLİĞİ

Yapılan Entegrasyonlarda tüm veriler gerektiğinde şifrelenerek aktarılır ve dataların güvenliği tarafımızca sağlanır.

BİLGİ DOĞRULUĞU

Entegrasyon işlemlerinde muhasebe yazılımından okumanın yanısıra data yazma - güncelleme işlemleride gerçekleştirilir ve bu işlemlerin tümü verinin doğruluğu denetlendikten sonra işleme alınır, böylelikle bilgi kirliliğinin önüne geçilir.

YEDEKLEME

Bilgilerinizi dilerseniz entegrasyon ile 256 bit şifreleme yöntemi ile farklı lokasyonlarda yada kendi verimerkezimide yedekleyerek data kayıplarına karşı korumaya alıyoruz.